Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?"

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

10 жовтня в ДНЗ №62 "Супутник" було проведено багато різноманітних та цікавих заходів. Вихованці разом із педагогами розпочали день в садочку ранковим колом "Ти як ?", використовуючи психологічні хвилинки, вправи та ігри для створення психологічного комфорту дітей у групах та налаштування їх на позитивний настрій і продуктивну діяльність протягом дня: «Веселі долоньки», «Назви швидко», «Зігріємо менетелика», «Обійманці», «Сонечко», «Австралійський дощ», "Долонька до долоньки".
Також дітки взяли участь у флешмобі "Руханка сили".
Для старших груп практичний психолог провела квест, метою якого було закріпити знання про збереження психологічного здоров'я дітей. Учасники відвідали станції : руханка " Я-суперсила", "Відтвори емоцію", "Загадки про збереження здоров'я", Невербальна комунікація", "Картки сили","Дерево любові до себе" та отримання смачних і пізнавальних призів.
Педагоги закладу відвідали тренінг "Ментальне здоров'я та асертивність особистості", завданнями якого було навчити вихователів відстоювати свої кордони, піклуватися про своє ментальне здоров'я.