Кропивницький. Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 "Супутник" комбінованого типу Кіровоградської міської ради"

Освітній процес

Організація освітнього процесу у дошкільному закладі

ДНЗ№62 у своїй діяльності керується:

- Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту";

Конвенцією ООН про права дитини;

- Положенням про дошкільний навчальний заклад;

- Кодексом Законів про працю України, наказами, листами МОН України та власним Статутом.

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня. З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний навчальний заклад здійснює свою освітню діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи схвалюється педагогічною радою дошкільного закладу, затверджується керівником дошкільного закладу та начальником управління освіти.

У дошкільному закладі мова освітнього процесу -  українська.

Освітній  процес у дошкільному закладі здійснюється за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (нова редакція 2016 р), та парцеальні програми: програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку "Радість творчості", програма з основ здоров"я та БЖД дітей дошкільного віку " Про себе треба знати, про себе треба дбати".

У дошкільному закладі працює безкоштовний гурток англійської мови "Англійська для дошкільнят".