В. Сухомлинський "У діалозі з сучасністю", відзначення 105 ї річниці

В закладі дошкільної освіти 28 вересня 2023 року проведено

заходи з відзначення 105-ї річниці від дня народження видатного земляка В.О.Сухомлинського

План  заходів

щодо відзначення 105-ої річниці від дня народження В. О. Сухомлинського

в ЗДО №62 «Супутник»

Захід

Термін проведення

Відмітка про виконання

1

Провести конкурс дитячого малюнка на тему: «Етюди рідної землі» (за творами Василя Сухомлинського) для старших груп

Вихователі старших груп

2

Виставка літератури Василя Сухомлинського:

«Василь Олександрович Сухомлинський – дитячий письменник».

3

Лялькова вистава до казки В.Сухомлинського  «Заячий холодок»

Муз.керівник, вихователі

4

Круглий стіл для педагогів:

«Використання ідей Василя Сухомлинського в процесі взаємодії закладу дошкільної  освіти та родини».

5

Проведення з дітьми занять,  бесід, ролзваг  присвячені В.Сухомлинському та його творчості

Вихователі

6

В батьківських куточках висвітлювати інформацію на теми: «Василь Олександрович Сухомлинський – дитячий письменник», «Читаємо дітям казки та оповідання В.Сухомлинського», «Дітям про В.Сухомлинського» та інш.

Вихователі

7

Створення на сайті закладу рубрики, присвяченої Василю Сухомлинському, та сприяння висвітленню заходів з відзначення 105-ої річниці з дня його народження.

До 29.09

малюнків на тему:

«Етюди рідної землі»

за творами В.О. Сухомлинського

Інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку "Зустріч з казкою" з використанням творів В. Сухомлинського

Присвячено до дня 105 річниці від дня народження В.Сухомлинського.

Інтегроване заняття з художньої літератури з використанням гуманістичної спадщини В. Сухомлинського твір "Як їжачок готувався до зими".

До 105 річниці від дня народження В. Сухомлинського діти 8групи інсценізували казку "Петрик, собака і кошеня" засобами легоконструювання

Ознайомлення дітей з біографією і творами В.О.Сухомлинського.Слухання і обговорення казки "Лисиця і мишка"

Твір"Петрик,собака й кошеня"

Театр добрих справ" У світі добрих вчинків" за творчістю В. О. Сухомлинського. Ляльковий театр за твором В. О. Сухомлинського"Петрик, собака та котик"