Освітні програми, що реалізуються в закладі

Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється за наступними програмами:

Освітня програма для дітей від 2 до 7 років "Дитина" (нова редакція)

кер.проекту Огнев'юк В.О., наук.ред. Бєлєнька Г.В., Половіна О.А.

"Освітня програма дошкільного навчального закладу "Супутник" на 2022-2023 н.р." (Схвалена рішенням педагогіічної ради (протокол №1 від 31.08.22р.))

Парціальні програми:

- "Радість творчості": парціальна програма з організації художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку/ Д.В.Самойлик, "Мандрівець";

- "Грайлик":парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі /О.М.Березіна, Т.А.Линник, "Мандрівець";

- "Скарбниця моралі":парціальна програма з морального виховання дітей дошкільного віку/Л.В.Лохвицька, "Мандрівець";

- "Про себе треба знати, про себе треба дбати" :парціальна програма з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку/Л.В.Лохвицька, "Мандрівець";

- "Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях": навч.програма та календарно-темат.план/ А.М.Богуш, І.Л.Сіданіч (та ін.)-2018.

"Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого (середнього) дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення". Програмно-методичний посібник/ Л.І.Трофименко.