Навчально-методична робота

Під час карантину працюємо онлайн.

Про фламінго вірш вивчали і його ми малювали

Ми Великдень зустрічали, з лего писанки складали

Космос вдома ми вивчали і ракети запускали

Майбутні наші школярі поробки роблять залюбки

Тему "Квіти" ми вивчали і їх пальчиками малювали.

Диких та свійських тварин повторили і в малюнках відтворили

Щоб були в нас ручки вправні, розфарбовуємо жабенят двома руками

Графічні диктанти малювали, швидко право-ліво визначали.

З квадратом "Танграм" ми працювали та свійських птахів з нього складали

Явища природи ми вивчали,
Кольори веселки всі запам'ятали та графомоторні навички відпрацювали

Запорожець Ганна Миколаївна, вчитель-логопед, провела майстер-клас для вихователів логопедичних груп, на якому представила авторський комплекс артикуляційно-пальчикової гімнастики, розкрила її особливості та корекційний вплив на дітей, які мають порушення мовлення.

В старшій логопедичній групі проведено вікторину з мовознавства "Мова рідна-слово рідне" в рамках проведення Місячника української писемності та мови, спільно вчитель-логопед

Запорожець Г.М.  з вихователем логопедичної групи Нога Т.М.

З метою активізації роботи вихователів щодо подолання аграматизмів у дітей-логопатів, ознайомлення їх з ефективними прийомами та методами педагогічного впливу з удосконалення граматичної будови мовлення дошкільнят  Запорожець Г.М. провела для вихователів середньої логопедичної групи консультацію на тему: «Подолання аграматизмів у дошкільнят засобами логопедичних казок», на якій було визначено різницю між логопедичною та звичайною казкою, особливості опрацювання логопедичних казок, ознайомлено зі змістом логопедичних казок «Хто найпотрібніший?», «Жадібне лисенятко» та «Мами, тата й малюки».

В рамках проведення Місячника української писемності та мови Запорожець Г.М. провела заняття з розвитку зв’язного мовлення на тему: «У світі чарівних книжок», на якому діти дізналися, що книжки бувають різними за розмірами, за матеріалом виготовлення, за оформленням (книжки-театри, книжки-іграшки тощо), книжки бувають різними за змістом: українські народні казки, казки народів світу, збірки казок одного автора та збірки казок різних авторів, дізналися чому казки називаються народними та як потрібно поводитися з книжками.